V bance je vše složitější. Ať už chcete rekonstruovat dům či byt, nebo vyplatit sourozence z dědictví, vždy se jedná o účelovou půjčku.
Pokud jste bonitní klient, máte skoro jistotu, že vám bude vyhověno. Ale pozor! Banka zkoumá (velice přísně) registry. Zjištění pozdního zaplacení půjčky, mínusu na účtu apod. je důvodem, proč vám úvěr nedají.
Ale i jiné věci se v bankách zkoumají. Vaše příjmy a jejich výše, věk, účel použití prostředků, splátky ostatních půjček u jiných bankovních nebo nebankovních poskytovatelů.svazek peněz v ruce
Banky jsou svázány kontrolními mechanismy, které zamezují individuálnímu přístupu ke klientovi.
Ale u nás http://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/ máte zajištěný jak individuální přístup, tak možnost získání potřebných finančních prostředků. A to i se záznamem v bankovních i nebankovních registrech.
Naší prioritou je, abyste bez problémů spláceli úvěr a měli své finance pod kontrolou. Nechceme, abyste se dostali do ještě horší situace. Proto se vás budeme ptát na vaše příjmy i výdaje.
Většinou ale vyžadujeme méně podkladů než banka. Můžeme půjčit i některým firmám a podnikatelům, kteří nepochodili v bance kvůli nízkému daňovému přiznání.
Pokud byste nebyli schopni prokázat dostatečné příjmy na splácení, je možné situaci řešit spoludlužníkem.
Pokud je průběh hladký, můžete mít peníze už za 24 hodin od dodání podkladů.
Nebankovní hypotéky jsou až do 70 % z odhadu nemovitosti (dle lokality a bonity žadatele). 5x foto zvenku, 4x zevnitř (obývací pokoj, koupelna, kuchyň, pokoj).
Splatnost 1 rok – 30 let.peníze v hnědém kufru
Možnost splacení kdykoliv bez sankcí.
Žádné poplatky předem.
Exekuce nemusí být překážkou, vše se odvíjí od schopnosti splácet úvěr.
Zdarma vám uděláme analýzu vaší bonity.
Garantujeme nízké splátky.
Nebankovní hypotéky mohou být nabídnuty i klientům se záznamem.
Vyplňte nezávaznou on-line žádost a specialista vás bude ihned kontaktovat. Provede vás celým procesem.
Žádné složité papírování.